close
چت روم
اس ام اس عاشقانه سری 27

اس ام اس عاشقانه , اس ام اس عشقولانه , اس ام اس سرکاری , اس ام اس باحال , اس ام اس جدید , اس ام اس خفن , اس ام اس خنده دار smsعاشقانه

بزرگترین مرجع اس ام اس فارسی در ایران

پرسید کدام راه نزدیک تر است ؟ نگفتم به کجا ؟ نگفت : به خلوتگاه دوست ، نگفتم مگر فاصله ای می بینی ، بین دل و آن کس که دل منزلگه اوست !

 

 

 پروردگارا ! یاد یکدیگر را از ضمیرمان مزدای ! و چنان کن که شب و روز از محبت های یکدیگر یاد کنیم و برای هم آمرزش و آسایش طلبیم .

 

 

 به بزرگی گفتم زندگی چند بخش است ؟ گفت : دو بخش ، کودکی و پیری ، گفتم : پس جوانی چه شد ؟ گفت : با بی وفایی ساخت با عاشقی سوخت و با جدایی مرد .

 

 

 معطر گشته با زلفت تمام عالم هستی ، بدان تا آسمان برجاست تو سلطان دلم هستی .

 

 

 کاش کودک بودم تا بزرگترین شیطنت زندگی ام نقاشی روی دیوار بود ، ای کاش کودک بودم تا از ته دل می خندیدم نه اینکه مجبور باشم همواره تبسمی تلخ بر لب داشته باشم ، ای کاش کودک بودم تا در اوج ناراحتی و درد با یک محبت همه چیز را فراموش می کردم . کاش می دانستم بعد از مرگم اولین اشک از چشمان چه کسی جاری می شود و آخرین سیاهپوش که مرا به فراموشی می سپارد چه کسی خواهد بود تا قبل از مرگم جانم را فدایش کنم .

 

 

دنیا چه کوچک است ، اما من و تو دور ، آن گونه دور دور که اعجاز عشق نیز ما را به یکدیگر نرساند ز هیچ راه ! عادت ماست که بی باده و می مست شویم ، فارغ از میکده و هرچه در آن هست شویم ، عادت ماست که با اهل وفا یار شویم ، رشته زلف بگیریم و وفادار شویم .

 

 

 بخند هرچند غمگینی ، ببخش هرچند مسکینی ، فراموش کن هرچند دلگیری ، اینگونه بودن زیباست هرچند که آسان نیست ! بی تو در سینه ی من دل دیگه جایی نداره ، زندگی بی گل روی تو صفایی نداره ، از غم دوری تو ای گل یکدونه ی من ، دردی افتاده به جونم که دوایی نداره . هنوز نیامده ای خداحافظ ؟

 

 

تقصیر تو نیست ، همیشه همین گونه بوده ، برو اما من پشت سرت نه دست که دل تکان می دهم . دیگران گر به وصال تو خوشند ، ما شب و روز به یک وعده ی دیدار تو خوشیم .

 

 

 دریا که بزرگ شد ، نگاهش نتوان کرد ، دو دل که یکی شد ، جدایش نتوان کرد . آ

 

 

نان که ز ما دور ولی در دل و جانند ، بسیار گرامی تر از آنند که بدانند .

 

 

وقتی ارتباط عاشقانه ات به انتها می رسد ، فقط به سادگی بگو : همه اش تقصیر من بود . (جکسون براون)

 

 

 عشق حیات عاشق را تشکیل می دهد و الا معشوق بهانه است . (آلفونس کار)

 

 

چنین است طبیعت زن : دوستت ندارد تا دوستش داری و چو دوستش نداری دوستت دارد . (میگوئل بوفلر)

 

 

عشق ما را می کشد تا دوباره حیاتمان بخشد . (شکسپیر)

 

 

 هرگز فرصت گفتن دوستت دارم را از دست مده . (براون)

 

 

به رویاها ایمان بیاورید که دروازه های ابدیت اند . (جبران خلیل جبران)

نویسندهچهارشنبه 25 فروردين 1389 8:17 حامد|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : Pichak